Ballina Showbiz Agnesa mahniti të gjithë, kaq bukur po i rri ky fustan

Agnesa mahniti të gjithë, kaq bukur po i rri ky fustan

75
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Roma e deklason Clujin

Agnesa Vuthaj është emri i modeles më të pëlqyer kosovare.

Ajo është tash e disa vite një prej më të pëlqyerave nga publiku, shkruan ORAinfo.

Agnesën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo po duket shumë e bukur dhe tërheqëse./ORAinfo/

Roma e deklason Clujin

---- ----
-----