Ballina Showbiz Agnesa lajmërohet nga plazhi, merr gjithë vëmendjen trupi i saj

Agnesa lajmërohet nga plazhi, merr gjithë vëmendjen trupi i saj

85
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Agnesa Vuthaj është modelja shumë e njohur dhe e pëlqyer kosovare.

Ajo u bë e pëlqyera e publikun që në daljen e parë dhe e tillë vazhon të jetë edhe në ditët e sotme, përcjell ORAinfo.

Agnesën e gjejmë shumë aktive në rrjete sociale ku ka pas vetës me mijëra ndjekës.

Këtë kohë ajo po i kalon pushimet në plazh dhe nga atje ka publikuar foto e veshur në bikini.

E gjithë vëmendjen në këto imazhe mori trupi i saj./ORAinfo/

---- ----
----
----- ----
-----