Ballina Showbiz Agnesa del në natyrë, por vëmendje bie diku tjetër

Agnesa del në natyrë, por vëmendje bie diku tjetër

9
SHPËRNDAJE

Agnesa Vuthaj, po shijon ditët e verës.

Është njëra ndër femrat më të bukura shqiptare dhe më gjerë. Përveç bukurisë, Agnesa Vuthaj karakterizohet me thjeshtësinë dhe ëmbëlësinë e saj, tipare këto që e bëjnë edhe më të veçantë.

Ish-miss Kosova, njihet si femër atraktive, elegante dhe me shumë stil. Është ndër të rrallat që duket aq bukur edhe natyrale.

Imazhet e saj janë gjithmonë interesante dhe të veçanta. Edhe kësaj radhe ajo shfaqet e tillë. Madje më bukur se herave tjera.

Në një livdh me lule Agnesa duket më e bukura ndër to. E dashur, e ëmbël sa të thuash.

-----