Ballina Lajme nacionale Agim Veliu është rizgjedhur kryetari i degës së LDK-së në Podujevë

Agim Veliu është rizgjedhur kryetari i degës së LDK-së në Podujevë

49
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Agim Veliu është rizgjedhur kryetari i degës së LDK-së në Podujevë.

Në degën e LDK-së në Podujevë është rizgjedhur kryetar Agim Veliu.

Lajmin e ka bërë të ditur, zyrtari për komunikim publik në Komunën e Podujevës, Bujar Gimolli përmes një postimi në Facebook.

Zgjedhjet e brendshme në degën e LDK-së, në Podujevë kanë përfunduar të qeta dhe pa ndonjë incident.

Veliu në këto zgjedhje nuk kishte asnjë kundër-kandidat.

---- ---- ----
-----