Ballina Showbiz Afrona vishet me minifund, po duket tejet bukur në foton e fundit

Afrona vishet me minifund, po duket tejet bukur në foton e fundit

52
SHPËRNDAJE

Afrona Dika është gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Bleros.

Ata janë martuar para pak kohe dhe bën një dasmë tejet madhështore e që po përfolet ende, shkruan ORAinfo.

Pas martesës, ҫifti janë shumë aktivë me postime në rrjete sociale.

Sot, Afrona ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet bukur dhe e veshur me shumë stil./ORAinfo/