Ballina Showbiz Afrona shfaqet pa pikë grimi, ‘habit’ me këtë pamje

Afrona shfaqet pa pikë grimi, ‘habit’ me këtë pamje

15
SHPËRNDAJE

Afrona Dika është një emër tejet i lakuar në publikun e medieve rozë.

Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan ORAinfo.

Afrona posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shfaqet pa pikë grimi.

E ndonëse pa grim, Afrona shfaqet mahnitëse./ORAinfo/

-----