Ballina Showbiz Afrona shfaqet nga një vend prrallorë, fustani i saj merr vëmendjen

Afrona shfaqet nga një vend prrallorë, fustani i saj merr vëmendjen

44
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Afrona Dika është emri i modeles që në publikun shqiptar u bë shumë e njohur pasi u lidh me këngëtarin e njohur, Blero.

Ata janë lidhur që pesë vite dhe që nga atëherë janë shumë të përfolur në publik e në media, shkruan ORAinfo.

Afrona është shumë aktive në rrjete sociale me postime të ndryshme.

Ajo ka publikuar një foto ku shihet para një ujvare.

E veshur me një fustan të gjatë, Afrona po shkëlqen para kësaj bukurie të rrallë natyrore. /ORAinfo/

---- ---- ----
-----