Ballina Showbiz Afrona rregullohet bukur për Bleron, po duket ‘mahnitëse’ me këtë fustan të...

Afrona rregullohet bukur për Bleron, po duket ‘mahnitëse’ me këtë fustan të kuq

124
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

‘Xhbanja’ me veshje tradicionale, po duket nusja më e bukur

Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë.

Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan ORAinfo.

Afrona posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.

Në foton e fundit ajo shihet se është rregulluar bukur dhe po duket mahnitëse./ORAinfo/

‘Xhbanja’ me veshje tradicionale, po duket nusja më e bukur

---- ----
-----