Ballina Showbiz Afrona publikon pamje të Bleros në gjendje krejt ndryshe

Afrona publikon pamje të Bleros në gjendje krejt ndryshe

65
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Afrona Dika është emri i modeles që në publikun shqiptar u bë shumë e njohur pasi u lidh me këngëtarin e njohur, Blero.

Ata janë lidhur që pesë vite dhe që nga atëherë janë shumë të përfolur në publik e në media.

Afrona dhe Blero janë mjaftë aktiv në rrjetet sociale duke publikuar pjesë nga jeta e tyre private.

Afrona dhe Blero mbrëmë kanë publikuar pamje nga një mbrëmbje argëtuese.

Afrona ka publikuar një video ku shihet Blero ndryshe nga herët tjera duke u argëtuar. /ORAinfo/

---- ---- ----
-----