Ballina Showbiz Afrona publikon imazhe të fundit para martesës

Afrona publikon imazhe të fundit para martesës

33
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Afrona Dika ka postuar imazhe të reja nga fotosesioni para dasmës.

Blero Muharremi dhe Afrona Dika së shpejti kurorëzojnë dashurinë me martesë.

Blero Muharremi dhe Afrona Dika këto ditë realizuan një fotosesion para dasmës, shkruan ORAinfo.

Çifti tashmë kanë filluar përgatitjet për dasmën.

E, Afrona ka gjetur kohë edhe përdisa foto.

Ajo para pak çatesh ka postuar disa foto nga lagja Hajvali e Prishtinës.

Afrona duket tërheqëse dhe pak provokative në imazhin e fundit. /ORAinfo/

---- ----
----
----- ----
-----