Ballina Showbiz Afrona po i shijon ditët e fundit të beqarisë, po duket ‘mahnitëse’

Afrona po i shijon ditët e fundit të beqarisë, po duket ‘mahnitëse’

33
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Afrona Dika u bë e njohur në publik si e dashura e këngëtarit të mirënjohur, Bleros.

Në pak ditë ata pritet ta bëjnë dasmën për të cilën i kanë filluar përgatitjet qysh moti, përcjell ORAinfo.

Tani Afrona po e bën edhe festën e beqarisë dhe për këtë ka shkuar në një vend përrallor në Greqi.

E nga atje ajo po publikon foto ku po shihet më e bukur se kurrë./ORAinfo/

---- ----
-----