Ballina Showbiz Afrona po duket si kukull, do ta ‘shkri’ Bleron me këtë pamje...

Afrona po duket si kukull, do ta ‘shkri’ Bleron me këtë pamje përrallore

36
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Afrona Dika është emri i modeles që në publikun shqiptar u bë shumë e njohur pasi u lidh me këngëtarin e njohur, Blero.

Ata janë lidhur që pesë vite dhe që nga atëherë janë shumë të përfolur në publik e në media, shkruan ORAinfo.

Afrona është shumë aktive në rrjete sociale me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet e bukur dhe me pamje përrallore./ORAinfo/

---- ---- ----
-----