Ballina Showbiz Afrona ka vizituar këtë vend ‘përrallor’, mori gjithë vëmendjen veshja e saj

Afrona ka vizituar këtë vend ‘përrallor’, mori gjithë vëmendjen veshja e saj

56
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Afrona Dika është modelja shumë e suksesshme kosovare.

Ajo për publikun shqiptar u bë e njohur si e dashura e këngëtarit të mirënjohur, Blero, përcjell ORAinfo.

Afrona dhe Blero në pak muaj pritet ta bëjnë edhe dasmës përgatitjet e së cilës po i bëjnë tani.

Ajo nuk mungon me postime të ndryshme nga jeta e saj.

Sot, Afrona ka publikuar një foto ku shihet se ka shkuar në një vend ‘përrallor’ e sigurisht është veshja e saj ajo që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----