Ballina Showbiz Afrona ia shpreh dashurinë publikisht Bleros

Afrona ia shpreh dashurinë publikisht Bleros

24
SHPËRNDAJE

Bashkimi mposht Pejën, takohet me Ponten në gjysmëfinale

Modelja Afrona Dika është tani një emër tejet i përfolur në publik, sidomos pas martesës me këngëtarin kosovar, Bleron.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan ORAinfo.

Afronën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Ajo se fundi ka postuar një foto ku publikisht ja shpreh dashurinë Bleros.

“Të dua përgjithmonë”, e ka përshkruar foton ku Afrona shfaqet në krahët e Bleros. E ky i fundit ka reaguar menjëherë duke e pëlqyer postimin e gruas së tij.

Kujtojmë që se fundmi është raportuar se çifti shumë shpejt do të bëhen prindër, por kjo është mohuar nga ta. /ORAinfo/

Bashkimi mposht Pejën, takohet me Ponten në gjysmëfinale

-----