Ballina Showbiz Afrona është lodhur shumë para dasmës, shikoni si ka përfunduar

Afrona është lodhur shumë para dasmës, shikoni si ka përfunduar

13
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Këngëtari i mirënjohur, Blero dhe e fejuara e tij Afrona së shpejti pritet ta bëjnë dasmën.

Përgatitjet për ditën e tyre më të lumtur kanë filluar qysh moti, përcjell ORAinfo.

Mirëpo, duke u munduar ta bëjë çdo gjë të duket përfekte Afrona është lodhur shumë.

Në një foto që e ka postuar sot në Instastory ajo duket shumë e lodhur dhe jo si jemi mësuar ta shohim./ORAinfo/

---- ----
-----