Ballina Showbiz Afrona e harron Bleron, ja me kë doli mbrëmë

Afrona e harron Bleron, ja me kë doli mbrëmë

113
SHPËRNDAJE

Afrona Dika, është emri më me ndikim në shoëbizin shqiptar në vitet e fundit.

Dikur si e fejuara e Bleros, kurse tani që është martuar me të, po zgjon ende më shumë kureshtje dhe çdo veprim i saj shndërrohet në lajm, qoftë me apo pa dashjen e saj, shkruan Kosovarja.

Blero dhe Afrona ndonëse i dhanë fund beqarisë para disa javëve, dhe kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në mesin e një ahengu madhështor dhe me të ftuar të shumtë, kjo nuk do të thotë që ata i gjejmë tërë kohën pranë njëri tjetrit.

Profesioni dhe angazhimi që kanë, e krejtësisht ndryshe prej njëri tjetrit, iu ka imponuar që shpesh ti shohim edhe ndaras.

Kjo gjë po bën që ata të ndjejnë ende më shumë mall dhe mungesë, dhe këtë nuk po hezitojnë që çdo moment t’iu tregojnë të gjithëve.

Por, këtë herë nuk ndodhi ashtu siç menduam, pasi ndonjëherë ndodhë që edhe të kalojnë mirë dhe në prezencën e të tjerëve.

Për këtë, është e ëmbla Afronë që na dëshmoi, ku u pa në njërin nga restaurantet e kryeqytetit, me mikeshën e saj duke kaluar momente të bukura e duke ngre dolli me të, e duke mos i interesuar as për dashurinë.