Ballina Showbiz Afrona e do shumë vjehrrën, e bëri këtë gjë për ‘hatër’ të...

Afrona e do shumë vjehrrën, e bëri këtë gjë për ‘hatër’ të saj

94
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Kunata e Egzonës vishet e rregullohet bukur, po duket si ‘kukull’

Bashkëshortja e Bleros, Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan ORAinfo.

Afrona posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.

Në foton e fundit ajo shihet me veshje tradicionale dhe po duket tejet bukur.

Duket se nusja e Bleros është veshur kështu për hatrin e vjehrrës./ORAinfo/

Kunata e Egzonës vishet e rregullohet bukur, po duket si ‘kukull’

---- ----
----
-----
-----