Ballina Showbiz Afrona dhe Blero vishen njësoj për të dalë në mbrëmje, kaq bukur...

Afrona dhe Blero vishen njësoj për të dalë në mbrëmje, kaq bukur po duken

83
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Chelsea 0:2 Liverpool, lojtari dhe më i dobëti i ndeshjes

Afrona dhe Blero janë padyshim një ndër çiftet më të dashura për publikun kosovar.

Ata i dhanë fund beqarisë para disa muajve, ku bënë një dasmë të madhe e që përfolet ende në media.

Çifti këtë kohë po i kalojnë pushimet në Stamboll.

Sot, ata kanë postuar një foto ku shihen se janë rregulluar për të dalë në mbrëmje.

E të veshur të dy në të zezë, ata mahnisin me pamjet./ORAinfo/

Chelsea 0:2 Liverpool, lojtari dhe më i dobëti i ndeshjes

---- ----
-----