Ballina Showbiz Afrona del në qytet me veshje plot stil, do ta ‘çmend’ Bleron...

Afrona del në qytet me veshje plot stil, do ta ‘çmend’ Bleron me pamjen

48
SHPËRNDAJE

Afrona Dika është gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Bleros.

Ata janë martuar para pak kohe dhe bën një dasmë tejet madhështore e që po përfolet ende, shkruan ORAinfo.

Pas martesës, ҫifti janë shumë aktivë me postime në rrjete sociale.

Sot, Afrona ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë në qytet me veshje plot e me këtë pamje do ta lë pa fjalë Bleron./ORAinfo/

-----