Ballina Showbiz Afrona bëhet nuse, publikon fotot më të bukura nga festa e beqarisë

Afrona bëhet nuse, publikon fotot më të bukura nga festa e beqarisë

84
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Bleron dhe Afronën po i ndajnë vetëm pak javë deri në dasmën.

E nusja ka shkuar në Greqi ku ka organizuar festën e beqarisë, përcjell ORAinfo.

Sot, ajo është rregulluar si nuse dhe është bërë më e bukur se kurrë.

E këtë moment kaq të rëndësishëm për jetën e saj, Afrona nuk ka hezituar ta ndajë me ndjekësit./ORAinfo/

---- ----
-----