Ballina Showbiz Afrona bëhet gati për të dal, po duket si zonjë e vërtetë...

Afrona bëhet gati për të dal, po duket si zonjë e vërtetë sonte

113
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Dzeko mund të kalojë te Juventus?

Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë.

Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan ORAinfo.

Afrona posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.

Në foton e fundit, Afrona po duket si zonjë e vërtetë./ORAinfo/

Dzeko mund të kalojë te Juventus?

---- ---- ----
-----