Ballina Showbiz Afërdita vjen me këngë bashkë me djalin e vajzën, ju ‘shkrijnë’ me...

Afërdita vjen me këngë bashkë me djalin e vajzën, ju ‘shkrijnë’ me pamjet

73
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Afërdita Demaku është këngëtarja shumë e pëlqyer kosovare.

Ajo është një ndër këngëtaret më të njohura të muzikës popullore shqiptare, përcjell ORAinfo.

Ajo është shumë e komentuar edhe për jetën e saj private.

Afërdita së fundi ka paralajmëruar një këngë së bashku me djalin dhe vajzën e saj./ORAinfo/

---- ---- ----
-----