Ballina Showbiz Afërdita vesh fustan të ngushtë, kështu e bën për vete burrin e...

Afërdita vesh fustan të ngushtë, kështu e bën për vete burrin e saj

49
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ajo po shijon ditët më të lumtura të jetës së saj.

Afërdita Dreshaj njihet si një vajzë mjaft ‘hot’, përmasat e saj trupore i’a mundsojnë që të jetë një modele mjaft e suksesshme shqiptare, shkruan Indeksonline.

Ajo ishte pjesë e disa projekteve muzikore me disa bashkëpunime dhe këngë solo. Por vëmendja më e madhe e saj vazhdimisht ishte modelimi.

Afërdita tanimë në paraqitjet e saj del zakonisht me burrin e saj, Jakub Kindl.

Ata shfaqen gjithnjë të lumtur përkrah njëri tjetrit, e kësaj radhe Afërdita me fustanin që ka zgjedhur po shkëlqen përkrah burrit.

---- ---- ----
-----