Ballina Showbiz Afërdita pozon para pasqyrës, tregon barkun me “muskuj”

Afërdita pozon para pasqyrës, tregon barkun me “muskuj”

27
SHPËRNDAJE

Afërdita Dreshaj, është shumë aktive në rrjetet sociale.

Afërdita Dreshaj ka ndarë me ndjekësit një imazh atraktiv, të cilin e realizoi para pasqyrës, shkruan lajmi.net.

E veshur me një palë pantallona të shkurtër dhe një bluzë po ashtu të shkurtër, modelja shfaqi format perfekte trupore.

Ajo provokoi ndjekësit teksa po e mbante gjoksin me duar, ndërsa tregoi edhe një herë se gjendet në top-formë.

Sa i përket jetës profesionale, Afërdita prej kohësh nuk është aktive me ndonjë projekt të ri muzikor.

-----