Ballina Showbiz Afërdita nuk ndalet, shikoni në çfarë vendi ka zgjedhur të bëjë foto

Afërdita nuk ndalet, shikoni në çfarë vendi ka zgjedhur të bëjë foto

126
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ajo padyshim është personi më i komentuar i showbizzit.

Modelja shqiptare Afërdita Dreshaj vazhdimisht rrëmben vëmendjen e mediave rozë për shkak të paraqitjeve të saj publike, shkruan Indeksonline.

Ajo tashmë është martuar me milionerin çek Jakub Kindl, dhe po jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, nga ku shfaqet vazhdimisht përmes rrjeteve sociale.

Kështu ka bërë edhe së fundmi, duke marë poza provokative përpara pasqyres, me këmbët në plan të parë.

Kujtojmë që kohë më parë ajo u përfol për lidhjen me këngëtarin shqiptar Shpat Kasapi.

---- ----
----
-----
-----