Ballina Showbiz Afërdita nuk ndalet, shfaq stilin e saj unik

Afërdita nuk ndalet, shfaq stilin e saj unik

75
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Afërdita Dreshaj, është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo për publikun shqiptarë njihet si modele dhe këngëtare, e me bukurinë e format e saj trupore ajo ka bërë për vete një numër të madh fansash, shkruan Indeksonline.

Afërdita Dreshaj tashmë jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës së bashku me burrin e saj, Jakup Kindl.

Atje, ajo po zhvillon karrierën e saj si modele duke u shfaqur vazhdimisht edhe nëpërmjet rrjeteve sociale për fansat e saj.

Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi ku shihet mjaft elegante e përplot stil, gjë që e karakterizon modelen.

---- ----
----
----- ----
-----