Ballina Showbiz Afërdita niset për në dasëm, ekspozon trupin e saj si “peshk”

Afërdita niset për në dasëm, ekspozon trupin e saj si “peshk”

117
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Sezoni i dasmave veç se ka filluar.

Këngëtarja e njohur, Afërdita Demaku është njëra prej këngëtareve, e cila është shumë e angazhuar me ahengje të ndyrshme familjare. Këngëtarja 40-vjeçare, krahas angazhimeve që ka në punë, Afërdita është edhe një nënë shumë e përkushtuar për fëmijët e saj.

Afërdita është e martuar prej vitesh, dhe është nënë e dy fëmijëve, të një djalit dhe një vajze, të cilët e kanë ndjekur rrugën e nënës së saj.

Të cilët së bashku në muajin qershor sollën projektin e tyre të parë “Bac përhajr dasma”. Aferdita përveç, se është aktive në muzikë ajo është shumë aktive edhe në rrjetet sociale ku publikon fotografi të ndyrshme.

Së fundmi ajo ka rrëmbyer vëmendje me fotografinë e fundit ku shfaqet pranë burrit dhe fëmijëve, të cilët po duken shumë bukur.

---- ----
-----