Ballina Showbiz Afërdita niset për dasmë, por ka bërë gabimin e madh në veshje

Afërdita niset për dasmë, por ka bërë gabimin e madh në veshje

186
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Afërdita Demaku është këngëtarja shumë e pëlqyer kosovare.

Ajo është një ndër këngëtaret më të njohura të muzikës popullore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e komentuar edhe për jetën e saj private si dhe është shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet se po niset për dasmë dhe është veshur në të bardha.

Thuhet se në dasmë vetëm nusja duhet të jetë e veshur në të bardha.

E këtë gjë duket se nuk e ka shikuar fare Afërdita./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----