Ballina Showbiz Afërdita në pushime, përveç burrit ja kush po e shoqëron atë

Afërdita në pushime, përveç burrit ja kush po e shoqëron atë

62
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Afërdita Dreshaj, ka nisur pushimet.

Këtë herë përveç se e shoqëruar nga bashkëshorti i saj, Jakub Kindl ajo ka udhëtuar edhe më nënë edhe motrën e saj, Jehonën.

E këto ditë pushimi modelja dhe këngëtarja e njohu shqiptare po i shijon pa fund, shkruan Indeksonline.

Përmes disa videove dhe fotografive të shumta që ajo ka sjellur në Instagram ka shfaqur pamjet e mrekullueshme të vendit ku po qëndron.

Afërdita krahas këtyre postimeve nuk ka lënë anash as imazhet romantike përkrahë bashkëshortit, teksa çifti simpatik shihen të përqafuar.

Kujtojmë që Afërdita dhe hokeisti i njohur çek u martuan vitin e kaluar në një ceremoni private.

---- ----
-----