Ballina Showbiz Afërdita në darkë me burrin e fëmijët, dy zonjat marrin vëmendjen me...

Afërdita në darkë me burrin e fëmijët, dy zonjat marrin vëmendjen me pamjen

43
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Afërdita Demaku është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

Ajo bën pjesë në këngëtaret më të ftuara të performojnë në dasma e në festa të tjera familjare, shkruan ORAinfo.

Këngëtarja e njohur është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sonte ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet bashkë me familjen e saj dhe të gjithë po duken shumë bukur./ORAinfo/

---- ----
----
----- ----
-----