Ballina Showbiz Afërdita me burrin shfaqen më të dashuruar se kurrë, por ka diҫka...

Afërdita me burrin shfaqen më të dashuruar se kurrë, por ka diҫka që mori vëmendjen

53
SHPËRNDAJE

Afërdita Dreshaj është ndër këngëtaret dhe modelet më të njohura.

Ajo njihet si një vajzë shumë e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo.

Afërdita është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sonte ajo ka publikuar një foto me burrin, ku po duken shumë të dashuruar.

Por, si gjithmonë, vëmendjen e mori pamja e Afërditës./ORAinfo/

----- ----- ----- -----