Ballina Showbiz Afërdita kthehet në shtëpi me të birin e porsalindur dhe gjen surprizën...

Afërdita kthehet në shtëpi me të birin e porsalindur dhe gjen surprizën e ëmbël

86
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------
Dy ditë më parë, Afërdita dhe Jakub u bënë prindër për herë të parë. Modelja solli në jetë një djalë, të cilin e pagëzoi me emrin e veçantë Sky Blue.

Vogëlushi sot ka ardhur në shtëpi dhe aty e priste një surprizë nga tezja, Jehona.

Ajo e kishte zbukuruar shtëpinë me tollumbaca të bardhë e blu që mbanin emrin Sky dhe një arush pellushi, surprizë e cila emocionoi Afërditën.

Pamjet modelja i ndau në rrjete sociale duke falenderuar të motrën, e cila sigurisht e bëri këtë rikthim të Afërditës në shtëpi më të ëmbël./abcnews.al

 

The post Afërdita kthehet në shtëpi me të birin e porsalindur dhe gjen surprizën e ëmbël appeared first on Abc News.

---- ----
-----