Ballina Showbiz Afërdita festoi ditëlindjen, ja çfarë dhurate mori nga nëna e saj

Afërdita festoi ditëlindjen, ja çfarë dhurate mori nga nëna e saj

32
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ajo gjithmonë ka jetuar një jetë luksi.

Afërdita Dreshaj është një modele dhe këngëtare shqiptare që njihet për bukurinë dhe format e saj trupore, shkruan Indeksonline.

Ajo tanimë jeton larg trojeve shqiptare, në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, me burrin e saj milionerin çek Jakup Kindl.

Afërdita së fundmi ka festuar ditëlindjen dhe ka paraqitur pamje nga brenda festës së evenimentit të organizuar, si dhe dhuratat që ka pranuar.

---- ----
-----