Ballina Showbiz Afërdita e vajza e saj mbulohen me ‘xixa’, kaq bukur po duken...

Afërdita e vajza e saj mbulohen me ‘xixa’, kaq bukur po duken nënë e bijë

24
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Afërdita Demaku është këngëtarja shumë e pëlqyer kosovare.

Ajo është një ndër këngëtaret më të njohura të muzikës popullore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e komentuar edhe për jetën e saj private si dhe është shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet bashkë me vajzën e saj dhe po duken tejet bukur./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----