Ballina Showbiz Afërdita Dreshaj shtatzënë, mësohet gjinia e foshnjës

Afërdita Dreshaj shtatzënë, mësohet gjinia e foshnjës

94
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Depay – Barcelona, ky është lajmi i fundit

Këngëtarja e mirënjohur, Afërdita Dreshaj është shtatzënë për herë të parë.

Modelja dhe bashkëshorti i saj hokeisi çek Jakub Kindl, do të bëhen prindër derisa lajmin e ka ndarë vetë Afërdita nëpërmjet një postimi në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo ka treguar se gjinia e foshnjës është djalë dhe pritet që të vijë në jetë në muajin mars 2021.

“Ne do ta kemi një foshnje djalë. Foshnja Kindl po vjen #march2021”, ka shkruar pranë postimit Afërdita.

Depay – Barcelona, ky është lajmi i fundit

---- ----
----
----- ----
-----