Ballina Showbiz Afërdita Demaku kaq bukur po duket në fotografinë e fundit

Afërdita Demaku kaq bukur po duket në fotografinë e fundit

74
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Afërdita Demaku, është ndër këngëtaret me të pëlqyera nga publiku shqiptar.

Ajo këtë verë duket të jetë shumë e angazhuar me koncerte e ahengje familjare.

Afërdita njihet si njëra ndër artistet më të pëlqyera, andaj edhe mbrëmjet e saj janë të shumta.

Përveç zërit të ëmbël që ka, artistja njihet edhe si njëra ndër këngëtaret më elegante të estradës.

Këtë e dëshmojnë edhe fotografitë që poston në rrjetet sociale, e me theks të veçantë fotografia e fundit, ku ajo shfaqet me një fustan të kuq.

Afërdita është e martuar prej vitesh dhe është nënë e dy fëmijëve, të një djalit dhe një vajze, të cilët e kanë ndjekur rrugën e nënës.

Ata së bashku me nënën kanë sjellë bashkëpunimin e parë me titull “Bac përhajr dasma”.

https://www.youtube.com/watch?v=HpTbNXcbvnM

---- ----
----
-----
-----