Ballina Showbiz Afërdita Demaku humbi më shumë se 20 kilogramë, ja si duket tani

Afërdita Demaku humbi më shumë se 20 kilogramë, ja si duket tani

67
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ndryshimi drastik i Afërdita Demakut, humbi më shumë se 20 kilogramë.

Njëra ndër emrat më të njohur në skenën e muzikës popullore, Afërdita Demaku nuk ndalet së publikuar projekte të reja muzkore.

Afërdita kohën e fundit u komentua shumë për ndryshimin në pamje, më saktësisht për humbjen e peshës. Në një interviste televizive këngëtarja ka treguar se ka humbur më shumë se 20 kilogramë falë një diete të mbajtur, shkruan rtv21.

Kujtojmë se, Aferditën tash e sa vite në skenë është duke e shoqëruar edhe vajza e saj, Dona, me të cilën ka publikuar disa bashkëpunime me tema interesante si: “Lotë Dashurie”, “Kanagjegji Im”, “Po Vjen Nusja”, “Larg Vendlindjes”, “Gurbeti Nuk Na Ndan”.

Ndërsa, në muajin qershor, këngëtarja ka publikuar projektin “Bac Perhajr Dasma”, ku për herë të parë Afërdita ka kënduar me dy fëmijët e saj, Donën dhe Pimin.

---- ----
----
-----
-----