Ballina Showbiz Afërdita Demaku bëhet ‘futbolliste’, iu befason me veprimin e fundit

Afërdita Demaku bëhet ‘futbolliste’, iu befason me veprimin e fundit

16
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Afërdita Demaku është këngëtarja shumë e pëlqyer kosovare.

Ajo është një ndër këngëtaret më të njohura të muzikës popullore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e komentuar edhe për jetën e saj private si dhe është shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet me një top futbolli në duar.

Afërdita duket bukur edhe me stil sportiv./ORAinfo/

---- ----
-----