Ballina Showbiz Adrola vishet e rregullohet bukur, fustani i saj ‘rrjetë’ mori tërë vëmendjen

Adrola vishet e rregullohet bukur, fustani i saj ‘rrjetë’ mori tërë vëmendjen

25
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Është njëra prej modeleve më të bukura shqiptare.

Adrola Dushi lirshëm mund të thuhet se rrëmben vëmendje sa herë që publikon imazhe në rrjete sociale, shkruan ORAinfo.

Se është njëra prej femrave më atraktive dhe më tërheqëse e dëshmon edhe në fotografinë e fundit që ka postuar në Instagram.

Në këtë foto ajo shfaqet e veshur me e rregulluar me shumë stil./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----