Ballina Showbiz Adrola vesh fustan të zi e me “pupla”, vezullon me pamjen e...

Adrola vesh fustan të zi e me “pupla”, vezullon me pamjen e saj

113
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Ajo ka kohë që është bërë nënë, por Adrola Dushi ka linja trupore për tu admiruar.

Modelja e njohur, Adrola Dushi vazhdon të mahnis më linjat dhe bukurinë e saj natyrale.

Adrola ka treguar format e saj edhe në disa imazhe që ka publikuar së fundi në Instagram derisa ka shkëlqye me veshjen dhe elegancën.

Modelja u paraqit e veshur me një fustan të zi, të tejdukshëm dhe vuri në pah fizikun e saj të përkryer.

Ndryshe, Adrola prej kohësh ka nisur rrugëtimin e saj prej modele në ShBA./Indeksonline/.

The post Adrola vesh fustan të zi e me “pupla”, vezullon me pamjen e saj appeared first on KOSOVARJA.

---- ----
-----