Ballina Showbiz Adrola na “çmend” me trupin e saj, publikon foto nga plazhi

Adrola na “çmend” me trupin e saj, publikon foto nga plazhi

66
SHPËRNDAJE

Pushimet verore veç se kanë filluar.

Dhe pa dyshim që bëhet fjalë për ish-missin shqiptar Adrola Dushin.

Ndonëse nënë e një djali, bukuroshja e ka dëshmuar që natyraliteti dhe linjat e saj perfekte e bëjnë të jetë në mesin e femrave më të komentuara dhe më të pëlqyera në rrjete sociale.

Madje, me fotografinë e saj të fundit në bikini të bardha, ajo ka bërë që të ngriten temperaturat edhe më shumë.

-----