Ballina Showbiz Adelinës po i mungon shumë vëllau i saj, shikoni ҫfarë bën për...

Adelinës po i mungon shumë vëllau i saj, shikoni ҫfarë bën për të

62
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet duke folur me kamerë me vëllaun e saj.

Përmes këtij postimi ajo ka treguar se po i mungon shumë vëllau./ORAinfo/

---- ---- ----
-----