Ballina Showbiz Adelina zbulon këmbët, por ka diҫka që nuk shkon me këtë foto

Adelina zbulon këmbët, por ka diҫka që nuk shkon me këtë foto

49
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Adelina Tahiri është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia dhe që mori vëmendjen e publikut që në daljen e parë në skenë.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se ka zbuluar këmbët.

Por, ajo që bie në sy është problemi me lëkurën në pjesën e këmbëve./ORAinfo/

---- ----
-----