Ballina Showbiz Adelina vishet e rregullohet tejet bukur, sonte do ta ‘shkri’ burrin me...

Adelina vishet e rregullohet tejet bukur, sonte do ta ‘shkri’ burrin me këtë pamje

45
SHPËRNDAJE

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet bukur./ORAinfo/