Ballina Showbiz Adelina vishet e rregullohet për të dalë, marin vëmendjen kompletet e saj

Adelina vishet e rregullohet për të dalë, marin vëmendjen kompletet e saj

41
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Adelina Tahiri është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia.

Ajo është shumë e përfolur në pblik sidomos për jetën e saj luksoze, përcjell ORAinfo.

Adelina tani është e martuar dhe ka një djalë.

Së fundi, ajo është rikthyer në skenë me këngën ‘Përgjithomnë’.

Krahas angazhimeve ajo është tejet aktive në rrjete sociale ku ka pas vetes shumë ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është veshur në kompletet më të bukura, e këtë pamje e ndau me fansat e saj./ORAinfo/

---- ----
----
----- ----
-----