Ballina Showbiz Adelina Tahiri shfaqet e shtrirë në shtrat, kështu e injoron burri i...

Adelina Tahiri shfaqet e shtrirë në shtrat, kështu e injoron burri i saj

28
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto nga shtrati ku shfaqe e zhveshur, ndërsa burri i saj shihet në ballkon me shpin të kthyer nga Adelina.

A po e injoron kështu milioneri 50 vjeçar Adelinën? /ORAinfo/

---- ----
-----