Ballina Showbiz Adelina Tahiri po i shijon pushimet, shfaqet e ‘zjarrtë’ nga atje

Adelina Tahiri po i shijon pushimet, shfaqet e ‘zjarrtë’ nga atje

67
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto ku po duket shumë e zjarrtë nga pushimet./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----