Ballina Showbiz Adelina Tahiri po fillon pushimet, shikoni ku ka vendosur të shkojë

Adelina Tahiri po fillon pushimet, shikoni ku ka vendosur të shkojë

89
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Adelina Tahiri është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia dhe që mori vëmendjen e publikut që në daljen e parë në skenë.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto përmes së cilën ka treguar se po fillon pushimet në Turqi./ORAinfo/

---- ----
-----