Ballina Showbiz Adelina Tahiri me plot stil rrugëve të qytetit, mahnit me pamjen

Adelina Tahiri me plot stil rrugëve të qytetit, mahnit me pamjen

283
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.

----

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar disa foto në të cilat po duket tejet bukur./ORAinfo/

----- ----