Ballina Showbiz Adelina Tahiri me këtë veshje do t’iu lë la fjalë, duket si...

Adelina Tahiri me këtë veshje do t’iu lë la fjalë, duket si ‘kukull’

21
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Këngëtarja e njohur shqiptare nga Shkupi, Adelina Tahiri është një nga personat që mori vëmendjen e publikut që në daljen e parë në skenë.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.

Adelina nuk heziton të jetë shumë aktive në rrjete sociale.

Para pak çastesh ajo ka publikuar një foto ku duket mjaftë tërheqëse. /ORAinfo/

---- ---- ----
-----